Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
Biltech Media
 • Her Sirkete Web Sitesi Zorunlulugu... Yasa ne diyor?

  TÜRK TICARET KANUNUNA UYGUN ZORUNLU WEBSITESIN ' DE OLMASI GEREKENLER ?

   1-  FONKSIYONEL OLMALIDIR. ( döküman - haber - içerik - üyelik )


   2-  TÜM BILGILEI IÇERMELI ( zorunlu websitesinde olacaklar , güncellemeler )


   3-  SÜREKLI YEDEKLEME ( yedekleri sürekli güncelleme ve aninda geri yükleme )


   4-  MUTLAKA SÖZLESME YAPMALISINIZ. ( kanuni sorumlulugunuzu paylasan sözlesme )


   5-  VERGI DANISMANLIGI ( mali ve vergisel açidan dikkat etmeniz gerekenler )


   6-  BILESIM DANISMANLIGI ALMALISINIZ.( sunucu ve alt yapisi hakkinda )


   7-  WEBSITESI FATURASI TAM VE EKSIKSIZ OLMALI ( websitesi faturasi )


   8-  MUTLAKA ( COM.TR  )DE ALMALISINIZ (com.tr alan adiniz elinizde bulunan  bir delildir. )


   9-  ** MUTLAKA YÖNETIM PANELI MEVCUT OLMALIDIR.( yönetim paneli olmayan siteleri asla satin almayin )


   10- YÖNETIMI KOLAY OLMALI ( bilgi girme ve güncelleme )


   11- TEKNIK DESTEK ( her alanda teknik destek alma imkani )


   12-IÇERIK GIRME VE GÜNCELLEME DESTEGI


   13- GELISTIRILEBILIR OLMALI


   14- GENEL KULLANIMI ( sadece kanun için degil kurumsal websitesi içinde kullanilabilen YENI TÜRK TICARET KANUNUNA UYGUN WEBSITESI IÇIN.


   15- TÜM YAZILIM , TASARIM, DANISMALIK VE DESTEK HIZMETLERI TOPLAM BEDELI 2000 TL + KDV
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------    


  Standart
  Paket
      
  PAKET ICERIGI

  1- OZEL TASARIM
  2- 5 GENEL SAYFA OLUSTURMAK
  3- 1 YILLIK ALAN ADI (COM,ORG,NET,COMTR)
  4- 3 EMAIL HSB
  5- 5 FIRMA REHBERINE KAYIT
  6-ILETISIM FORMU MODULU
  7- HAVA DURUMU MODULU
  8- DOVIZ KURU MODULU
  9- SINIRSIZ TRAFIK


  --------------------------------------------------------------------------------------------------------    


  Preminium
  Paket

  PAKET ICERIGI

  1- OZEL TASARIM VE GRAFIK
  2- 1 DIL CEVIRI INGILIZCE
  3- URUN SAYFASI OLUSTURMA
  4- 1 YILLIK ALAN ADI
  5- 10 MAIL HSB
  6- 10 FIRMA REHBERINE KAYIT
  7- ILETISIM FORMULU MODULU
  8- FOTOGRAF GALERISI
  9- HAVA DURUMU MODULU
  10- DOVIZ KURU MODULU
  11- CANLI DESTESTEK MODULU  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------    


  Preminium
  Plus
  Paket

  PAKET ICERIGI

  1- OZEL TASARIM
  2- SINIRISIZ GENEL SAYFA
  3- SINIRSIZ URUN SAYFASI
  4- 1 YILLIK ALAN ADI
  5- 1 YILLIK HOSTING
  6- 20 MAIL HSB
  7- ARAMA MOTORUNA KAYIT
  8- 50 FIRMA REHBERINE KAYIT
  9- SEO DESTEGI
  10- ILETISIM FORMU MODULU
  11- CANLI DESTEK HATTI (istege gore)
  12- YONETIM PANELI ***
  13- FOTOGRAF GALERISI
  14- VIDEO GALERI
  15- SOSYAL AG PAYLASIMI
  16- HAVA DURUMU MODULU
  17- DOVIZ KURU MODULU

   

 • 1- DIS POLIKLINIKLERI VE LOBRATUVARLARI IÇIN WEB TABANLI ONLINE SIPARIS TAKIP PROGRAMI
   
  Dis lobratuvarlari için siparislerin olusturulmasi teslimat tarihlerinin mukayese edildigi Stok ve Cari hesap kontrollerinin yapilabildigi Web tabanli online siparis takip programidir.
   
   
  2- TEKSTIL FIRMALARINA YONELIK HAZIRLADIGIMIZ PAKET PROGRAM
   
  Tekstil firmalari icin uretmis oldugumuz siparis ve uretim takip programi sayesinde siparislerinizi ve kesim adetlerinizi kontrol eder detayli maaliyet hesaplari yapabilirsiniz. Program web tabanli calisir ve kolay erisim saglanir.
   
  3- ENDUSTRIYEL SANAYIDE STOK KONTROL URUN TAKIP VE KONTROL SISTEMLERI PAKET PROGRAM
   
   
  Endustriyel sanayide urun, yari urun, hammadde bazinda stok kontrolu bu stoklara iliskin uretim takip kontrol sistemi, siparis genel modulu. Sistem tum modulleri biribiri ile iliskili sekilde komplike bir uretim takip programidir. WEB TABANLI calisir.
   
  4- KOZMETİK FİRMALARINA ÖZEL STOK KONTROL VE ÜRÜN TAKİP PROGRAMI
   
   
  Tüm kozmetik  firmalari icin uretmis oldugumuz siparis ve uretim takip programi sayesinde siparislerinizi ve sayım,adet kontrol eder detayli maaliyet hesaplari yapabilirsiniz. Program web tabanli calisir ve kolay erisim saglanir.
   
  VE AYNI ZAMANDA İSTEYEN FİRMALARA BARKODLAMA SİSTEMLERİ KURULUR....
 • Web tasarım oldukça ileri düzey profesyonellik gerektiren bir iştir. Web tasarımda uzmanlaşmak bir çalışanın yıllarını alır. Web siteleri bilgisayar teknolojilerinde ki son noktadır. İşte bu noktadan hareketle biz müşterilerimize en iyiyi olduğu kadar profesyonel çözümleri de sunuyoruz. Tasarımın unsurları sadece görsellikle bitmez. Hız , çözünürlük , elastik tasarımlar yaratılmalıdır. Bir web sitesinin tasarımında bir çok program kullanılır, bunlar animasyon programları , resim editörleri ve bunları html'e adapte edebilmenizi sağlayacak tecrübedir. Animasyon büyüklüğüne göre sitenizin açılma hızı doğal olarak yavaşlayacaktır. Biz sadece müşterilerimizin gözünü boyamak için değil işlevsel ve hayal gücüne dayanan tasarımlar ile hem müşterilerimizi hemde müşterilerimizin hedef kitlesini hedefleriz. Kısaca Web tasarım için öncelikle hayal edebilmek daha sonrasında ise hayalleri webe aktaracak tecrübe gereklidir.

 •  Web tasarım ve yazılım projeleri, e-ticaret sistemleri, portal yazılımları, ihtiyaca yönelik özel yazılımlar, içerik yönetimi, danışmanlık ve bakım hizmetleri çözümleri sunmaktadır

 •  

  Sanal mağazanıza sınırsız 
  sayıda ürününüzü ekleyebilir
  ve eticaret siteniz üzerinden 
  müşterilerinize online olarak 
  satışını gerçekleştirebilirsiniz.
 •  

  Akıllı E-ticaret Paketleri ile sınırsız sayıda ürün / kategeKatalog, Dijital ortamda eskimeyen, yıpranmayan, daima renkli ve interaktif kalan bir Dijital Katalog'dur. eKatalog ile Ürünlerinizi, Hizmetlerinizi veya Firmanızı en güncel yöntemle tanıtabilirsiniz. 
  eKatalog sadece İnternet'te yayınlamak için değil, aynı zamanda interaktif CD formatında Serigrafi baskı ile çok şık bir tanıtım aracıdır.
  YENİ! iPhone, iPad, Android Mobil Cihazlar, Tablet Cihazlar, Apple Bilgisayarlar ve aklınıza gelecek olan tüm Dijital Platformlarda çalışan tek eKatalog.
 • Pixatik, firmalara ve şahıslara web sitesi hizmeti sunan, profesyonel tasarımları kolayca hızlı ve pratik websiteniz tasarlanır.

 •  

  AJANS HİZMETLERİ -TUM MATBAA BASKILI EVRAK İŞLERİNİZ -KURUMSALKİMLİK ÇALIŞMALARINIZ -LOGO VE GRAFİK ÇALIŞMLARINIZ İÇİN KURUMSAL KARTVİZİT ÇALIŞMALARIMIZ AJANSTİEMPO TARAFINDAN HİZMET VERMEKTEDİR.
   
  Renklere göre kartvizitler
  Gümüş Rengi Siyah Gri Kırmızı Beyaz Bordo Mor Pembe Yeşil Galibarda Çim Zeytin Sarı Ateş Pembesi Turuncu Mavi Lacivert Teal Turkuaz Altın Sarısı Cam Göbeği Deniz Yeşili Çikolata Kahve Rengi Ordu Yeşili Buğday Kuş Konmaz Azure Bebek Mavisi Pirinç Bej Bronz Kamuflaj Uzay Şampanya Cyan Krem Patlıcan Zümrüt Lavanta Limon Magenta Leylak Hardal
 •  

  Broşürler firmanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak için önemli materyallerdir. İçerisinde yer alan bilgilerin ve görsellerin sizi yansıtması, tasarımının etkileyici olması müşteri karşısında prestij kazanmanızı sağlar. Bunlarla birlikte, müşterileriniz üzerinde bıraktığınız izlenim reklamın kendisidir. Bu reklamları bizimle, Türkiye’nin broşür tasarım merkezinde hazırlayın!
   
  Kullanım Alanları
   
  Günlük yaşamda insanların bekleme alanları oldukça fazladır. Tanıtım araçlarınızı sektörünüz ile ilgili alanlara bıraktığınızda hedef müşteri kitlenize ulaşabildiğiniz gibi firmanızı ve ürünlerinizi tanıtma olanağı bulursunuz. Dağıtımını yaptığınız broşürler sayesinde, hedef kitlenizin kısa molalarından faydalanmış olacaksınız. Dikkatini çektiğiniz ve hitap ettiğiniz potansiyel müşteriler, sonrasında mutlaka sizin ile ilgili detaylı bir araştırma içine gireceklerdir. Tasarım firması olarak kurumsal veya kişisel tüm hizmetlerinizi amaca uygun olarak dizayn edebilmek önceliğimizi oluşturur. Çalışlamalarımızı, firmalarınızın veya ürünlerinizin aynası haline getiririz. Firma olarak hazırlamış olduğumuz tasarımlar, sizi hedef kitlenize ulaştıracaktır…
 •  

  Logo nedir?
  Logonuz, ürün, firma ya da hizmetinizin şekil ve/veya yazı olarak temsil edilişidir. Logonuz görsel mecralarda markanızı tanımlar, diğer markalardan ayrıştırır.
   
  Amblem nedir? Logotype nedir?
  Amblem logonun çizgi ve resimle yapılan, sözcük içermeyen bölümüdür. Logotype ise logodaki yazılı kısmı ifade eder.
   
  Bazı logolar sadece logotype'dan oluşur, bazılarında ise amblem ile logotype birlikte kullanılır.
 •  

  SendBlaster mesajlaşma listelerinizi yönetmek için en iyi toplu e-posta gönderim yazılımıdır.
  Bir masaüstü yazılımı kullanarak kolayca e-posta pazarlamalarınızı yönetmek için, ücretsiz çözümümüzü veya tek sefer ödemeli maliyet etkin çözümümüzü keşfedin.
   
  Bir zamanlar iyi bir ce-posta pazarlama kampanyası hazırlamanın tek yolu web tabanlı çözümlerdi fakat şimdi aynı sonuçlara ve fonksiyonlara pahallı web tabanlı çözümlerden kaçınarak ulaşabilirsiniz ve sadece 85 Euroya (tek sefer ödeme, tekrar eden ücretlendirmeler yok) bir masaüstü yazılımı kullanarak kendi e-posta pazarlamanızı yönetebilirsiniz.
 •  

  Veri kurtarma teknolojileri açısından dünyadaki en son gelişmeleri, donanım ve yazılımları yakından takip eden firmamızın, yetkin veri kurtarma ekibimiz  ile size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sahip olduğumuz teknoloji, tecrübe ve bilgi birikimi ile hafıza kartları gibi en küçük veri depolama ortamından SAN/NAS gibi yüksek kapasiteli veri ambarlarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine müdahale edebiliyoruz.
   
  Firmamıza veri kurtarma amaçlı getirilen disklerdeki başarı oranının yüksek olmasının sebebi, diske herhangi bir zarar vermeden tüm işlemlerin titizlikle yürütülmesi ve disklerin açılmasını gerektiren durumlarda temiz oda (cleanroom) kullanılmasıdır.
  Çöken bilgisayarlarınızdaki verileri zarar görmeden kurtarıyoruz...
 •  

  Firmamızın ana ilkesi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis ve bakım anlaşmaları yapmak böylece senelerce sürecek memnuniyet garantisi sağlamaktır. Son derece ilgili ve konusunda deneyimli teknik servis ekibimiz her türlü teknik sorunu çözebilmekte böylece müşterilerimiz sistemlerinde en az vakit kaybı ile en yüksek verimi alabilmektedir. isteyen kullanıcılarımız için münferit servis ya da tüm günlük danışmanlık şeklinde seçeneklerimizde bulunmaktadır.
   
  Sistemlerinde yükseltime girmek isteyen müşterilerimize çeşitli kategorilerde fiyatlar sunulmakta böylece bütçelerine uygun çözümler sunulmaktadır.
 •  

   INSAAT SEKTORUNDE UZUN YILLARDIR FAALIYET GOSTEREN DENEYIMLI EKIBIMIZ ILE MIMARI, STATIK, ELEKTRIK, MAKINA, ZEMIN ETITU PROJELERINIZ ITINA ILE HAZIRLANIR.
   
   
  AYRICA TARAFIMIZDAN HAZIRLANMIS STATIK PROJELERE ODA ONAYI VERILIR
Biltech Media
Biltech Media
 • 02 Mayıs 2013 Perşembe

   

   
   YENİ TÜRK TİCARET KANUNU 1 TEMMUZ 2012 DE YÜRÜRLÜĞE GİRDİ. YAPILAN SON DEĞİŞİKLİKLERE GÖRE BAĞIMSIZ DENETİME TABİİ 
   TÜM SERMAYE ŞİRKETLERİ WEBSİTESİ YAPTIRMAK ZORUNDA.
   
   DEĞİŞİKLİKLER SONUCUNDA WEBSİTESİ YAPTIRIMI KALKTIĞINA DAİR HABER VE BİLGİLER GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR.
   
   KANUN YÜRÜRLÜĞE GİREN SON HALİNİ VE DEĞİŞİKLİKLERİ WEBSİTEMİZDEN TAKİP EDEBİLİR YASAYA UYMUYAN YADA EKSİK BİLGİLER VE EKSİK SİTE
   YAPTIRAN FİRMALAR 100 GÜNDEN 300 GÜNE KADAR ADLİ PARA CEZASI UYGULANACAKTIR..
 • 02 Mayıs 2013 Perşembe

   

   
   TÜRK TİCARET KANUNUNA UYGUN ZORUNLU WEBSİTESİ ÖZELLİKLERİ NELER OLMALI ?
   
   1-  FONKSİYONEL OLMALIDIR. ( döküman - haber - içerik - üyelik )
   2-  TÜM BİLGİLERİ İÇERMELİ ( zorunlu websitesinde olacaklar , güncellemeler )
   3-  SÜREKLİ YEDEKLEME ( yedekleri sürekli güncelleme ve anında geri yükleme )
   4-  MUTLAKA SÖZLEŞME YAPMALISINIZ. ( kanuni sorumluluğunuzu paylaşan sözleşme )
   5-  VERGİ DANIŞMANLIĞI ( mali ve vergisel açıdan dikkat etmeniz gerekenler )
   6-  BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI ALMALISINIZ.( sunucu ve alt yapısı hakkında )
   7-  WEBSİTESİ FATURASI TAM VE EKSİKSİZ OLMALI ( websitesi faturası )
   8-  MUTLAKA ( COM.TR  )DE ALMALISINIZ (com.tr alan adınız elinizde bulunan  bir delildir. )
   9-  ** MUTLAKA YÖNETİM PANELİ MEVCUT OLMALIDIR.( yönetim paneli olmayan siteleri asla satın almayın )
   10- YÖNETİMİ KOLAY OLMALI ( bilgi girme ve güncelleme )
   11- TEKNİK DESTEK ( her alanda teknik destek alma imkanı )
   12- İÇERİK GİRME VE GÜNCELLEME DESTEĞİ 
   13- GELİŞTİREBİLİR OLMALI
   14- GENEL KULLANIMI ( sadece kanun için değil kurumsal websitesi içinde kullanılabilen YENİ TÜRK TİCARET KANUNUNA UYGUN WEBSİTESİ İÇİN.
   15- TÜM YAZILIM , TASARIM, DANIŞMALIK VE DESTEK HİZMETLERİ TOPLAM BEDELİ 2000 TL + KDV
 • 09 Temmuz 2013 Salı

   

   
   YASAYA UYGUN WEBSİTENİN TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ BİLİŞİM DANIŞMANI İLE BELİRLEYİN.
   ALT YAPI ,TEKNİK DESTEK , TASARIM , YAZILIM , YÖNETEBİLİRLİK ,  GELİŞTİREBİLİRLİK KONULARINDA KENDİNİZİ GÜVENE ALIN.
 • 02 Mayıs 2013 Perşembe

   

   
   websitesi zorunluluğuna uymayanlara para ve hapis cezası var!!
   hiç websitesi yaptırmayan yada yasaya uygun Websitesi yaptırmayan sermaye şirketleri ne olacak?
   
   Tasarım yasallaştığı tarihten itibaren 3 ay içinde hiç websitesi yaptırmayan yada yasaya uygun websitesi olmayan,yaptırmayan anonim şirket 
   yönetim kurulu üyeleri,yönetim şirket müdürleri ve sermaye payları bölünmüş komandit şirket komandite ortaklardan failler 
   ( bu kişilerden söz konusu fiili işleyenler ) 3 aya kadar hapis ve 100 ile 300 güne kadar adli para cezası uygulanır
 • 22 Şubat 2013 Cuma
 • Biltechmedia interactive Çözümler 2008 Yilinda Faaliyetlerine Baslamistir.

  Sundugu Hizmetleri Müsteri Odakli Olarak Gelistirmeyi ilke Edinmis Olan Biltechmedia 

  interactive Sosyal Sorumluluk Projesinde Gelistirmelerde Bulundugu ve Markalastirma Adina Hizmet Vermistir.

  2008 Yilinda Baslatmis Oldugu Faaliyetlerine 
  Sürekli Arastirma ve Gelistirmeye Amaclamistir.

  Çünkü Biliyoruzki Bilisim Sürekli Gelismeye Devam Etmektedir. Bizde Bu Cercevede Sürekli Arastirmak ve Gelismekten Yana Bir Yol izlemekteyiz.

  Bilisim Sektöründe Sundugumuz Kampanyalar Sayesinde Kücük Ölcekli isletmelere %35 , %50 Oranlarinda indirim Saglayarak isletmelerimize Destek Olmayi Saglamis Bulunuyoruz.

  1.Esnaf Paketleri 
  2.Kurumsal Paketler 
  3.Kisisel Paketler 
  4.E-Ticaret Paketleri 
  5.Haber - Dernek Paketi 
  6.Domain - Hosting Paketleri

 • TEKNOLOJININ ONCUSU KIMLIGI ADI ALTINDA MUSTERILERIMIZE EN KALITELI HIZMET SUNAN ULUSLARARASI BIR FIRMA OLMAKTIR.

  SORUMLULUK ALANINA GIREN KONULARDA  GUNUMUZ TEKNOLOJISININ SAGLADIGI  HER TÜRLÜ YAZILIMSAL FAALIYETLERIMIZ ILE GEREK ; ASP - PHP - JOOMLA - WORDPRES - HTML - HTML5 

  VE DIGER YAZILIM DILLERI KULLANARAK  DAHA IYI TEMELLER ATIP KALICILIGI KILMAKTIR.

  AYNI ZAMANDA SEO DESTEKLI WEB SITELERI GELISTIREREK  , GIRISIMCI VE YENILIKÇI  BIR ALAN OLUSTURMAKTAYIZ.

 •  

  MÜSTERI ODAKLI  BIR BAKIS AÇISIYLA  TEKNOLOJIK HIZMET DÖNÜSÜMÜNÜ SAGLAYARAK MÜSTERILERI HIZMETLERIMIZE  HER YERDE VE HERZAMAN EN YÜKSEK STANDARTLARDA HIZMETLERIMIZI SUNABILMEKTEDIR.
   
  *  MÜSTERI ODAKLI
  *  YENILIKÇI
  *  HESAPLI
  *  FIYAT AVANTAJLARI SAGLAYACAK
  *  HER KONUDA VE HERZAMAN TEKNIK DESTEK SAGLAYACAK
  *  GÜVENILIR , KALITELI  BIR HIZMET  ANLAYISI ILE  ÇALISMAYI BENIMSEYEN
  *  TÜRKIYE' YE INTERNEK TEKNOLOJILERI SEKTORUNE IVME KAZANDIRACAK YENILIKÇI HIZMETLER SUNMAKTIR.
 •  

   PAKET ICERIKLERIMIZ
  --------------------------------------------------------------------------------
  STANDART PAKET  ( 800TL )
   
  1- ÖZEL TASARIM
  2- 5 GENEL SAYFA OLUSTURMAK
  3- 1 YILLIK ALAN ADI (COM,ORG,NET,COMTR)
  4- 3 EMAIL HSB
  5- 5 FIRMA REHBERINE KAYIT
  6- ILETISIM FORMU MODÜLÜ
  7- HAVA DURUMU MODÜLÜ
  8- DÖVIZ KURU MODÜLÜ
  9- SINIRSIZ TRAFIK
   
       
   
  PREMINIUM PAKET ( 1200 TL )
  --------------------------------------------------------------------------------
  1- ÖZEL TASARIM VE GRAFIK
  2- SINIRSIZ GENEL SAYFA
  3- 2 ÜRÜN SAYFASI OLUSTURMA
  4- 1 YILLIK ALAN ADI
  5- 5 MAIL HESABI
  6- 10 FIRMA REHBERINE KAYIT
  7- ILETISIM FORMU MODÜLÜ
  8- YÖNETIM PANELI
  9- FOTOGRAF GALERISI
  10- HAVA DURUMU MODULU
  11- DOVIZ KURU MODULU
  12- CANLI DESTESTEK MODULU
      
   
   
  PREMINIUM PLUS PAKET  ( 1700 TL )
  ------------------------------------------------------------------------------
   
  1- ÖZEL TASARIM
  2- SINIRISIZ GENEL SAYFA
  3- SINIRSIZ ÜRÜN SAYFASI
  4- 1 YILLIK ALAN ADI
  5- 1 YILLIK HOSTING
  6- 10 MAIL HESAB
  7- ARAMA MOTORUNA KAYIT
  8- 15 FIRMA REHBERINE KAYIT
  9- SEO DESTEGI
  10- ILETISIM FORMU MODULU
  11- CANLI DESTEK HATTI
  12- YÖNETIM PANELI
  13- FOTOGRAF GALERISI
  14- VIDEO GALERI
  15- SOSYAL  PAYLASIMI
  16- HAVA DURUMU MODULU
  17- DOVIZ KURU MODULU
  18- YONETIM PANELLI DINAMIK SAYFA
 • HERKESE HITAB EDEN FORUM WEBSITESI COK AMACLI KULLANISLI  OLUP

  HABER YAYINLAYABILECEGI

  RESIM , GALERI OLUSTURABILECEK

  VIDEO PAYLASIMI YAPABILECEK

  SORU- CEVAP SEKILI ILE BILGILERINIZI AKTARABILECEGINIZ

  SOHBET - CHAT YAPABILECEK

  MUZIK PAYLASIMI YAPABILECEK

  KOTU ICERIKLI YAZILARA ANINDA MUDEHALE EDILEBILECEK

  ADMiNE MÜDEHALE EDEBILECEGI

  ÇOK FAYDALI BILGI AKTARIMLI WEBTASARIM SITELERIDIR.

  AVUKAT VE DANISMANLIKLARI

  KURUMSAL FIRMALAR

  SAHISLAR

  KISACASI HERKESIN  FAYDALANABILECEGI GENEL PLATFORM SITELERIDIR.

  FORUM WEBSITESINI INCELEMEK VE ÜYE OLMAK ICIN TIKLAYINIZ...

  http://www.biltechmedia.com/forums/Default.asp